Pressroom: Gama silników Scania Euro 6 w komplecie

Wydarzenia  
PAŹ24

Informacje o wydarzeniach

24 października 2013

Dzięki wprowadzeniu jednostki V8 o mocy 730 KM, Scania oferuje gamę aż 15 silników Euro 6. Wprowadzając do swojej oferty najmocniejszy silnik Euro 6 Scania prezentuje również nowe, zaawansowane urządzenia i usługi, których wspólną cechą jest zwiększenie bezpieczeństwa i wydajności transportu, przy jednoczesnym zredukowaniu kosztów po stronie Klienta.

Kompletna gama silników Scania Euro 6

Scania prezentuje nowe, zaawansowane urządzenia i usługi. W swojej ofercie silników Scania ma do zaoferowania nie tylko silniki wysokoprężne Euro 6, ale również silniki zasilane paliwami alternatywnymi, takimi jak biodiesel i gaz. Dzięki tak szerokiej gamie silników klienci z pewnością znajdą optymalne rozwiązanie spełniające ich wymagania.

“Scania przedstawia szeroki wybór najwyższej klasy produktów i usług", przyznaje Christopher Podgorski, Senior Vice President Trucks w firmie Scania. “Naszym nadrzędnym celem jest wsparcie produktywności i rentowności naszych klientów, prezentowana oferta stwarza nowe możliwości zarówno jeśli mowa o redukcji kosztów operacyjnych jak i zmniejszeniu czasu przestoju.”