Usługi

Klientom korzystającym z samochodów ciężarowych, autobusów oraz silników Scania oferujemy usługi serwisowe, które pomogą im rozwinąć własną działalność.

Zamieniamy usługi serwisowe na gotowe rozwiązania

Scania produkuje jedne z najlepszych samochodów ciężarowych, autobusów oraz silników na świecie. Następnie świadczymy swoim klientom usługi serwisowe, które mają określoną wartość, wiarygodność oraz zapewniają długi czas sprawności, co sprawia, że osiągany jest wysoki zwrot z inwestycji w sprzęt. Usługi serwisowe Scania pomagają rozwijać własną działalność.

Niezależnie od tego czy potrzebujesz ważnych części, dostosowania programu konserwacji, szkolenia kierowców w zakresie ekonomicznego zużycia paliwa, czy oferty finansowania pojazdów, w jednej firmie mamy wszystko, co konieczne do osiągnięcia strategicznych celów. Zasadę kupowania z jednej ręki traktujemy bardzo poważnie niezależnie od tego, czy chodzi o indywidualną usługę serwisową, czy całe pakiety produktów dostosowanych do potrzeb klienta.

Usługi oferowane są przez sieć naszych firm i świadczone przez profesjonalistów dostarczających rozwiązania, które pomogą wzmocnić i rozwinąć każdą działalność biznesową. Produkty, które oferujemy mogą się trochę różnić w zależności od miejsca, w którym są sprzedawane, jednak poziom naszych usług jest wszędzie zawsze najwyższy. Zawsze charakteryzuje nas całkowite zaangażowanie.

Fleet Management

Zarządzanie flotą pojazdów

Portal Scania Fleet Management umożliwia zarządzanie flotą pojazdów, maksymalizowanie ich ekonomiki eksploatacji z dowolnego miejsca.